Meble Wróblewski z salonem mieszczącym się w miejscowości Sosnowiec to pewność wysokiej klasy materiałów oraz profesjonalnego wykonania wszystkich typów mebli. Tworzeniem mebli jak również zabudową wnęk przedsiębiorstwo zajmuje się już od niemal ćwierćwiecza i nastawiona jest na spełnianie prywatnych potrzeb klientów. Działa z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i wspomagając się materiałami najwyższej klasy.
Propozycje, wchodzące w ofertę, to: meble kuchenne, do pokoi, do łazienek, szafy na wymiar przesuwne a także wolnostojące, a także garderoby. Nie tylko wyposażenie przestrzeni prywatnych wchodzi w skład kompetencji firmy. Oferuje także meble na wymiar apteczne, sklepowe i biurowe. Także proponujemy Państwu doskonałe szafy na wymiar Katowice
Pracownicy firmy znają się doskonale na swojej pracy, więc wykonują ją zgodnie z najważniejszymi zasadami montażu mebli. Na przykład jeśli mowa o okapie kuchennym, musi on być zamontowany na odpowiedniej wysokości, aby mógł dobrze pochłaniać opary.
Jeżeli klient chce dopracować dom albo mieszkanie lub też dokonać remontu, współcześnie natknie się na taki temat jak zabudowa wnętrz. Katowice i sfery sąsiednie mają w swojej ofercie produkty podstawowe, ale też przyjmują oryginalne zlecenia.
Meble Wróblewski to propozycja dla mieszkańców takich miast jak Katowice czy Dąbrowa Górnicza. Aby porozmawiać z pracownikami firmy, trzeba jedynie wypełnić kwestionariusz kontaktowy, znajdujący się na stronie internetowej. Profesjonalista dokonuje pierwszych pomiarów, które są całkowicie bezpłatne, a następnie robi wizualizacje komputerowe. Klient zawsze może zdecydować o wyglądzie i konstrukcji mebli – wszystko realizuje się z uwzględnieniem jego potrzeb.
Zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie oraz
składania zamówień. Gwarantujemy zadowolenie.
meble na wymiar