Przedsiębiorstwo Eurostep Poland to najbardziej rozpoznawalny na w kraju realizator posadzek a także producent żywic. Oferta obejmuje wysokiej marki posadzki z żywic stworzone z różnego typu tworzyw, proponowane zarówno do budownictwa mieszkaniowego, jak i na większe przestrzenie. Będą to dlatego posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Firmę wyróżnia posadzki epoksydowe wysoka technika realizacji. Dokonywane projekty są oceniane bardzo dobrze, dlatego że są każdorazowo mocne i estetyczne. Poniżej można znaleźć spis proponowanych nawierzchni.

Odporne na mróz nawierzchnie, jakimi są kamienne dywany, to doskonały projekt na powierzchnię równocześnie nowatorską jak i długotrwałą. Są one wodoszczelne, funkcjonalne, nie przyciągają kurzu oraz nie zawodzą przez wiele lat. Kamienne dywany są wytwarzane m.in. z żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie firmy to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to typ powierzchni, jaka najlepiej zdaje egzamin w magazynach i halach przemysłowych. Są one nad wyraz wytrzymałe, więc nadają się jako ochrona powierzchni podłogowych. Te posadzki przemysłowe powinny być najbardziej wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, bo stanowią podstawę konstrukcyjną zakładów. Wykorzystana do wytworzenia tego rodzaju nawierzchni żywica sprawia, że posadzka będzie mogła być wykorzystywana przez długi czas.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) cechują się głównie możliwością impregnacji i niedługim okresem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej wykorzystywanym typem powierzchni. To dlatego, że są odporne na działanie mechaniczne, chemiczne jak również na kurz. Firma Eurostep Poland zaprasza do zakupu posadzek stworzonych w najwyższej i innowacyjnej technologii.

eurostep posadzki